Adorp informeert

Selecteer pagina

Klusochtend op het kerkhof in Adorp en de oude begraafplaats in Sauwerd. Ook dit jaar gaat Historische Kring Ubbega, in het kader van Burendag op zaterdag 27 september, weer aan de slag op het kerkhof in Adorp en de oude begraafplaats in Sauwerd.

Daarom nodigen we jullie van harte uit om zaterdag 27 september om 9.30 uur te komen helpen. De koffie/thee met wat lekkers staat dan klaar. Neem wel zelf werkhandschoenen mee.

We gaan de hele ochtend met zijn allen aan de slag met het schoonmaken van graven, klein herstel uitvoeren en snoeien. We eindigen zo rond 13.00 uur, maar de praktijk leert dat dit moment zichzelf altijd wel een beetje regelt. Net als eerdere keren hopen we op een goede opkomst.

Om een idee van de opkomst te krijgen zouden we het fijn vinden als je je aanmeldt bij:
Mans Schepers (mans.schepers@rug.nl) of bij Ben Kwerreveld (kwerrod@gmail.com).

Met een vriendelijke groet,
Namens het bestuur van de Historische Kring Ubbega,
Mans Schepers en
Ben Kwerreveld (penningmeester)