Adorp informeert

Selecteer pagina

In dorpshuis Artharpe op vrijdagavond 30 september, 20.00 uur

Het Praathuis is een praatprogramma, afgewisseld met muziek, voor inwoners van Adorp, Sauwerd, Wetsinge en gebruikers van de accommodatie van Artharpe. Het is een initiatief van het Bestuur van het Dorpshuis. We organiseren eens per kwartaal het Praathuis, waarin gasten worden geïnterviewd over zaken die inwoners van Adorp bezighouden en/of gasten die iets bijzonders te vertellen hebben, dit alles afgewisseld met muziek uit eigen regio. Het Praathuis kent een café-achtige, informele sfeer met een bar die open is.
Afhankelijk van de gasten die worden uitgenodigd kan het zijn dat er entree wordt gevraagd, maar dit willen we tot een minimum beperken.

Op vrijdagavond 30 september om 20:00 uur, organiseren wij het tweede programma in het Praathuis in de kleine zaal van Dorpshuis Artharpe.

Het programma is als volgt:

1. 20:00-20:45 uur Jaco Oosterwaal van Viridi-energie over de vraag: Hoe kom je in jouw ´oude´ huis van het gas af?
2. 20:45-21:00 uur Muzikaal intermezzo door Agnes Rozeboom en Gert Polkerman
21:00-21:15 uur Pauze
3. 21:15-21:45 uur Tafelgast is Eddie van Marum over projecten in het Groninger landschap
4. 21:45-22:00 uur Muzikale afsluiting door Agnes Rozeboom en Gert Polkerman
22:00-… uur Vervolgens kunnen we daarna met elkaar na- of bijpraten aan de bar of aan een van de tafels

Tot vrijdagavond 30 september om 20 uur in Dorpshuis Artharpe

Namens Het bestuur

Henk Supheert